Robert Kozielski – Case Open 2016
Forum Strategii Marketingowej

Robert Kozielski

Specjalizuje się w strategiach rynkowych przedsiębiorstw i analizach strategicznych, wykładowca, autor ponad 100 książek z zakresu marketingu.

Specjalizuje się w strategiach rynkowych przedsiębiorstw, analizach strategicznych i ocenie efektywności działań marketingowych organizacji. Pracuje jako wykładowca na Uniwersytecie Łódzkim. Jest stypendystą Fundacji Fulbrighta (USA, Willamette University) oraz członkiem Komitetu Nauk Organizacji i Zarządzania Polskiej Akademii Nauk. Uzyskał tytuł Chartered Marketer nadawany przez The Chartered Institute of Marketing w Londynie – największą i najstarszą na świecie instytucję szkoleniowo-konsultingową specjalizująca się w dziedzinie marketingu. W 1999 roku założył pierwszy w Polsce ośrodek szkoleniowo-egzaminacyjny The Chartered Institute of Marketing, a w 2004 r. firmę questus – największe w Polsce akredytowane Centrum Instytutu Londyńskiego. Jest także pomysłodawcą pierwszego w Polsce banku biznesowych case studies – questus Learning Solutions oraz platformy społecznościowo-rozwojowej knowledgegarden.pl

Autor ponad 100 publikacji książkowych i artykułów z zakresu działalności rynkowej, wydawanych w Polsce i za granicą. Pod jego redakcją ukazała się między innymi książka „Wskaźniki marketingowe”, która była pierwszą tego typu publikacja na świecie. Ostatnia jego książka „Biznes nowych możliwości” uznana została za najlepszą publikację ze sfery strategii biznesu w 2012 roku.

Wykład prowadzony przez prelegenta: Robert Kozielski