7 czerwca 2020

Stoły dotykowe V-TABLE

Stoły dotykowe są innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala na sterowanie aplikacjami za pomocą dotyku, a niezwykła łatwość korzystania z nich oraz wizualna atrakcyjność na długo zapadają w pamięć użytkowników. Tego rodzaju urządzenia umożliwiają niecodzienną prezentację produktów i usług przy wykorzystaniu nieszablonowych oraz interaktywnych mechanizmów. Na stołach V-TABLE mogą być zatem wyświetlane barwne gry, zdjęcia, filmy, modele 3D, logotypy znanych marek, jak również wszelkie treści, które pragniesz przekazać swoim odbiorcom w interesujący i angażujący sposób.

V-TABLE to multimedialny stół dotykowy, o którego kształcie, rozmiarze czy kolorze klient decyduje samodzielnie. Wszystko w zależności od tego, gdzie będzie on stał oraz funkcji, jakie ma spełniać. V-TABLE ma wbudowany profesjonalny LCD, który przystosowano do pracy w pozycji stołu oraz odpowiednią wentylację. Wykorzystana technologia pojemnościowa, działająca przez szkło sprawia, że blat ma formę jednolitej powierzchni bez dodatkowych wystających ramek. Warto dodać, że urządzenie jest odporne na zalanie oraz bardzo łatwe w utrzymaniu czystości. Stoły dotykowe można zatem z powodzeniem wykorzystywać w miejscach publicznych o dużym natężeniu ruchu. Doskonale sprawdzą się takich jak galeriach handlowych , kinach, lotniskach czy też na różnego rodzaju targach. 

Jeden stół, wiele możliwości
Dotykowe rozwiązania świetnie współgrają z nowoczesnymi technologiami. Każdy, komu zależy na tym, aby utrzymać pozycję lidera na rynku innowacyjności, powinien postawić na stoły interaktywne, które nie stały się jeszcze standardowym wyposażeniem. Dzięki temu zaoferujesz swoim klientom coś zupełnie nowego, innowacyjną technologię, w której chętnie wezmą udział. Warto dodać, że takie stoły wcale nie muszą wiązać się jedynie z reklamą i prezentowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, ponieważ coraz większe grono osób prywatnych interesuje się zastosowaniem takich stołów również w życiu prywatnym. Właśnie dlatego pojawia się dużo interesujących gier i aplikacji dopasowanych do takich urządzeń. Można więc wykorzystać stół interaktywny także do rozrywki i sprawić, że dzięki niemu Twoi pracownicy odetchną chwilę w czasie przerwy. Gry zespołowe będą nie tylko świetną zabawą, ale również doskonałym sposobem na budowanie i integrację zespołu.

Specjalnie na zamówienie
Stoły multimedialne V-TABLE CUSTOM tworzone są na specjalne zamówienie. Tego rodzaju urządzeniu najczęściej znajdują swoje zastosowanie w nowoczesnych muzeach, centrach edukacyjno-naukowych oraz innych obiektach użytku publicznego. Cechują się bogactwem kształtów i wysoką jakością wykonania. Użyte do ich konstrukcji materiały to stal nierdzewna, stal kortenowska oraz szkło i drewno. Tworząc własny V-TABLE CUSTOM przekształcasz typowy proces prezentacji i sprzedaży w niezapomniane przeżycie dla Twoich klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *