29 maja 2020

Interaktywny stół dotykowy V-TABLE

Interaktywny stół dotykowy V-TABLE stworzono jako nowoczesne narzędzie do skutecznej komunikacji wizualnej, pozwalające wielu osobom na zapoznanie się z różnymi informacjami w tym samym czasie. Tego rodzaju stoły dotykowe to również innowacyjne multimedialne narzędzia oferujące oryginalne i niecodzienne możliwości dotykowej prezentacji produktów lub usług przy wykorzystaniu w pełni interaktywnych mechanizmów dotąd jeszcze nie stosowanych.

Stół multimedialny jest eleganckim i uniwersalnym rozwiązaniem, które możemy zaprojektować, dostosowując go do indywidualnych potrzeb naszych oraz klienta zarówno od strony technicznej, jak i wizualnej. Urządzenie doskonale sprawdza się jako element wyposażenia VIP-roomu, biura, stoiska na targach czy sali konferencyjnej. Interaktywny stół dotykowy V-TABLE świetnie posiada świetną prezencję, działa w sprawny i prosty sposób, a przy tym charakteryzuje się dużą wytrzymałością, więc spokojnie można usiąść przy nim z filiżanką kawy lub szklanką wody, bez obaw, że uszkodzimy jego powierzchnię. Co jeszcze warto wiedzieć?

Charakterystyka V-TABLE
Zastosowanie technologii multidotyku w V-TABLE sprawiło, że ze stołu o przekątnej 46 cali może swobodnie korzystać nawet do pięciu osób. Stół ten jest platformą, która pozwala na sterowanie aplikacjami zainstalowanymi na komputerze za pomocą dotyku. Użytkownicy mogą wykorzystać stworzone specjalnie dla urządzenia aplikacje. Warto jednak podkreślić, że istnieje możliwość zaprojektowania aplikacji dotykowej zgodnie z indywidualnymi wymaganiami. Treści, które można prezentować za pomocą stołu dotykowego to zdjęcia, filmy oraz modele stworzone w aplikacjach 3D. Stoły dotykowe są ponadto świetnie zapadającymi w pamięć nośnikami logotypów. Instynktowna łatwość korzystania z aplikacji, jej wizualna atrakcyjność oraz zwykła frajda z korzystania aplikacji sprawiają, że użytkownicy chętnie korzystają z dostępnych treści. Ekrany dotykowe to nowoczesna forma komunikacji, która doskonale sprawdza się nie tylko podczas targów, konferencji, różnego typu eventów, ale i w różnego rodzaju muzeach.

Zalety dotykowego stołu
Stoły dotykowe są całkowicie wodoszczelne. Ich działanie oparte jest na technologii pojemnościowej. Powierzchnia dotykowa jest idealnie płaska. Dodatkowe opcje to np. wyposażenie stołu w drukarkę lub skaner kodów 3D, dzięki czemu oprócz funkcji dotykowych, można aktywować kupony lojalnościowe bądź drukować lub skanować informacje marketingowe. Blat stołu wykonany jest z hartowanego szkła, dzięki czemu jest on wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania oraz nacisk i wilgoć. Hartowane szkło zapewnia też idealną czystość optyczną, zapewniającą perfekcyjny kontrast i realistyczną paletę barw wyświetlanych obrazów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *