7 maja 2020

Infokioski I-TOTEM

Infokioski to innowacyjne interaktywne punkty informacyjne, który należy do grupy samoobsługowych urządzeń elektronicznych. Unikalny design, lekka i wytrzymała konstrukcja oraz stabilna podstawa infokiosków I-TOTEM sprawia, że są one doskonałym narzędziem do prezentacji oferty w każdym miejscu, od galerii sztuki po centrum handlowe i targi. Wygodne w obsłudze i transporcie urządzenia są przeznaczone do przestrzeni zarówno zewnętrznych, jaki i wewnętrznych. Infokioski wykorzystują najnowsze rozwiązania technologiczne, które zupełnie zmienią doświadczenia Twoich klientów. Prezentowanie oferty nigdy nie było tak ekscytujące!

Infokioski I-TOTEM tworzone są specjalnie z myślą o największych potrzebach oraz oczekiwaniach dzisiejszych użytkowników. Proponowane rozwiązania są idealnym połączeniem unikalnego designu, lekkiej, a zarazem wytrzymałej konstrukcji oraz stabilnej podstawy. Urządzenia te w wyjątkowy sposób prezentują wszelkie oferty w dowolnym miejscu oraz doskonale sprawdzają się zarówno w galeriach sztuki, jak i w centrach handlowych. Dodatkową zaletą jest łatwość obsługi oraz wygoda w kwestii transportu. Obok takiego multimedialnego info punktu nikt nie przejdzie obojętnie. Dzięki wielu zróżnicowanym możliwościom, użytkownicy otrzymują możliwość wybrania produktu idealnego, o dowolnym kolorze obudowy, grawerowaniu, wycięciach, a także z podświetlonym logotypem.

Zastosowanie infokiosków

Zastosowanie kiosków multimedialnych jest obecnie niemal nieograniczone, ponieważ tego typu technologie, dzięki niezwykłej funkcjonalności można wykorzystać praktycznie w dowolnej branży. Głównym zadaniem urządzenia jest świadczenie określonych usług informacyjnych, badawczych, sprzedażowych, reklamowych. Może to być np. informacja turystyczna, rezerwacja biletów, rejestracja usług, sprzedaż, reklama w punkcie sprzedaży, głosowanie, badanie medyczne, autodiagnoza medyczna lub kosmetyczna, wykonywanie i wywoływanie zdjęć bądź badanie rynku – a to wszystko tylko przykłady! Infokioski świetnie sprawdzą się w wielu miejscach o zróżnicowanym charakterze, wśród których można wyróżnić różnego rodzaju sklepy, lotniska, dworce, przystanki komunikacji miejskiej, centra kulturalne, galerie, muzea, hotele, urzędy, przychodnie, szkoły, stoiska targowe, a także wiele innych miejsc.

Zalety infokiosków

Główną zaletą tego rodzaju urządzeń jest możliwość nietuzinkowej prezentacji wszelkich towarów oraz usług. Ponadto, dzięki infokioskom, istnieje możliwość bezpośredniej interakcji klienta z systemem oraz sprzedawcą. Urządzenia te są łatwe w montażu, a korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne. Wodoszczelne artykuły z dostępem do WI-FI wyróżniają się również bezawaryjnością systemu tak, że dostajemy urządzenie funkcjonalne, odporne i atrakcyjne dla klienta. Na takim urządzeniu każdy chętnie zapozna się z Twoją ofertą!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *